REMONTY SILNIKÓW TSI i TFSI DO VOLKSWAGEN AUDI SEAT SKODA

Regenerujemy części i podzespoły silnika

 

Podczas wykonywania remontu silnika trzeba poddać regeneracji elementy, których wymiana nie jest konieczna i jest bardzo kosztowna.

Regeneracja większości tych elementów jest możliwa wyłącznie przy użyciu specjalnych bardzo skomplikowanych maszyn i urządzeń.

W naszym serwisie regenerujemy głowice i bloki silników, wały korbowe, korbowody, moduły wałków wyrównoważających i pompy oleju.

Nie korzystamy z usług podwykonawców co daje gwarancję pełnej kontroli nad całym procesem naprawy oraz utrzymania najwyższej jakości podczas wszystkich prac związanych z obróbką części,  co przekłada się na solidność wykonania całego remontu.

Kliknij w odpowiedni obrazek aby dowiedzieć się więcej o regeneracji danej części.

 

 

Regenerujemy elementy osprzętu silnika

 

Bardzo często przyczyną awarii silnika jest niesprawność podzespołów z nim współpracujących tak zwanego osprzętu silnika.

Na osprzęt silnika składa się układ zasilania paliwem, układ chłodzenia, układ turbodoładowania oraz recylkulacji spalin, katalizator i filtr cząstek stałych.

Elementy te odpowiadają za prawidłową pracę silnika oraz jego sprawność i kondycję.

Podczas wykonywania remontu silnika sprawdzamy na specjalistycznych maszynach poprawność działania najważniejszych elementów układu paliwowego turbosprężarkę oraz DPF.

W przypadku stwierdzenia niesprawności któregoś z wyżej wymienionych elementów wymieniamy je lub wykonujemy profesjonalną regenerację.

Pozostawienie niesprawnego osprzętu silnika, doprowadziłoby do jego ponownego uszkodzenia w niedalekiej przyszłości.

W naszym serwisie regenerujemy turbosprężarki, wtryskiwacze i pompy paliwa Common Rail, oraz filtry cząstek stałych i katalizatory.

Kliknij w odpowiedni obrazek aby dowiedzieć się więcej o regeneracji danego elementu.

 

 

Call Now Button